Crocoblock

Ak tvoríte dynamické weby vo Wordprese pre seba a Vašich klientov a ak to myslíte s prácou vážne odporúčame Vám jeden z najužitočnejších dynamických doplnkov nielen pre Elementor ale aj vstavaný Guttenberg – Crocoblock.

Doplnok je oficiálne plne funkčný pre Elementor / Guttenberg , no niektoré časti sa dajú použiť aj v Oxygen builder-i.

  • Dodáva sa s úžasným JET Engine pluginom. Týmto doplnkom (plug-in) môžete nahradiť nielen ACF (vlastné polia) a CTP UI pre tvorbu vlastných polí ale môžete vytvárať aj vlastné CCT, listingi (loop, listing), formuláre, tvoriť uživateľské profily, zadávať dynamické podmienky, atď .
  • Prispôsobte si takmer každú časť svojho webového obchodu WordPress pomocou nástroja JetWooBuilder.
  • Výkonný vyhľadávací nástroj, ktorým je možné pridať vyhľadávanie na web pomocou nástroja Jet Search.
  • JetSmartFilters filtrujte váš dynamický obsah kdekoľvek, veľmi silný a efektívny nástroj pre e-shopy s podporou AJAX.
  • Vizuálne efekty? s Jet Tricks žiaden problém.  
  • množstvo vopred profesionálne navrhnutých šablón pre Elementor a Guttenberg, ktoré importujete jedným kliknutím a môžete ich predáte ďalej svojim klientom.

Tip:  Doživotná licencia (Lifetime) je síce na prvý pohľad drahšia, ale ponúka všetky plu-ini a šablóny v  neobmedzenom počet webových stránok je oveľa výhodnejšia ako ponuka pre jeden web. Túto licenciu môžete použiť aj ďalej na klientskych stránkach v neobmedzenom počte (klienti majú vlastné licenčné kľúče ktoré spravujete pod svojou licenciou). 

Kliknutím na toto tlačidlo budete presmerovaný na stránky spoločnosti Crocoblock (affiliate link).