Elementor Pro

Dobrý softvér všetko uľahčuje. V tejto kategórii Vám prinášame zoznam digitálnych nástrojov, ktoré odporúčame pre tvorbu webových stránok a e-shopov. Niektoré z odkazov na tejto stránke sú affiliate (pridružené) linky. Ďakujeme za vašu podporu! Page Builder

elementor pro

Pripojte sa k viac ako 5 000 000 profesionálom, ktorí vytvárajú lepšie stránky so spoločnosťou Elementor. 

Elementor je najpopulárnejší tvorca stránok (PageBuilder) pre WordPress na svete. Má viac ako 5 miliónov požívateľov. Vďaka tomuto je taký skvelý:

  • Aplikácia Elementor umožňuje veľmi ľahko zostaviť stránku tým, že umožňuje používateľom presúvať prvky na stránku.
  • Nie ste obmedzený pri dizajne stránky (ako pri témach), čiže môžete svoju stránku navrhovať podľa vlastných predstáv. Dizajnérom stránok sa to iste páči.
  • S verziou Pro môžete navrhnúť rôzne šablóny s pravidlami pre rôzne stránky ako napr.  hlavičku a pätu stránok, rozličné dizajny pre príspevky, ale aj vlastný návrh webový obchodu atď.
  • AGENCY plán má licenciu na 1 000 webových stránok. Vďaka tomu je ideálny pre prácu s klientmi.
  • Je veľmi populárny, vdaka čomu je k dispozícii množstvo návodov, ako sním pracovať.
  • Má zabudované úžasné animačné a rolovacie efekty.

Tip:  Ak sa rozhodnete pre platené PRO verzie budete mať k dispozícii všetky potrebné nástroje k tvorbe webu ktoré ELEMENTOR ponúka, napr. tvorcu tém a šablóny. Túto licenciu môžete použiť aj ďalej na klientskych stránkach v počte pre ktorý ste si licenciu zakúpili a preto ak sa webovými stránkami chcete živiť oplatí viac zakúpiť si vyššiu verziu licencie (pre korektnosť uvádzame že to urobte až po tom ako ste sa sním naučili pracovať). 

Upozornenie: Licencie ELEMENTOR sú ročného charakteru, ale aj po tomto období Vám budú stránky vytvorené s Elementorom fungovať naďalej. 

Kliknutím na toto tlačidlo budete presmerovaný na stránky spoločnosti ELEMENTOR (affiliate link).